Firma

Firma

Naše firma se zabývá výrobou mikroprocesorových elektronických zařízení. Jsme největším výrobcem regulátorů pro kotle na tuhá paliva v Polsku. Důvěřují nám nejvýznamnější výrobci kotlů v tuzemsku i v zahraničí. Mnoholeté zkušenosti s našimi výrobky dokazují, že tyto se vyznačují nejvyšší kvalitou a spolehlivostí.

 

Zaměřujeme se na vývoj a výrobu regulátorů pro kotle ÚT na uhlí, uhelný prach, pelety, dřevo a biopalivo (oves, kukuřičné zrno, sušené pecky). Kromě regulátorů pro kotle ÚT vyrábíme také regulátory pro: chladničky, chladicí boxy, čističky odpadních vod, žampionárny, směšovací ventily tři- a čtyřcestné, dále pokojové termostaty a sportovní výsledkové tabule.

 

Prodali jsme již stovky tisíc regulátorů různých typů a dále úspěšně rozšiřujeme naši nabídku. Prvořadým úkolem pro nás je spokojenost zákazníků. Zavedli jsme systém řízení kvality ISO 9001 a vlastníme celou řadu certifikátů, což je předpoklad pro nejvyšší kvalitu našich výrobků.

 

Historii naší firmy tvoří lidé, jejich znalosti, zkušenosti, oddanost a houževnatost. Naše plány do budoucna: udržovat dobré vztahy se stávajícími zákazníky a získávat nové zákazníky, vyrábět nové, kvalitní zařízení.
Strategie firmy:
Naším cílem je to, abychom zajistili pro naše zákazníky spolehlivé a bezporuchové výrobky.
Naše priority:
spokojenost zákazníků,
rozvoj a oceňování pracovníků,
přátelské pracovní prostředí,
ochrana životního prostředí.

 

Snahou firmy Tech je dosahovat úspěchu na těžkém konkurenčním trhu v oblasti regulace vytápění. Našim kapitálem jsou lidé, jejich zkušenosti, znalosti a nápady.
„Samotné vědomosti nestačí, je třeba umět je použít.”
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)