Kariera

Hledáme obchodní zástupce pro západ ČR a druhého pro Moravu a Slezsko

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky a obchodní partnery v přidělené oblasti
  • Získávání nových klientů, projektů, obchodních partnerů v přidělené oblasti
  • Příprava obchodních nabídek a vedení obchodních jednání
  • Odborné technické poradenství k nabízeným produktům
  • Školení prodejců a instalatérů o instalaci a způsobu používání našich produktů

Koho hledáme:

  • Upřednostňujeme technické vzdělání
  • Praxe v oboru TZB nebo elektro výhodou nikoliv podmínkou
  • Zkušenosti obchodníka v oblasti vytápění a inteligentního řízení domácnosti
  • Výborné obchodní, komunikační a reprezentativní schopnosti
  • Bezúhonnost a zodpovědnost
  • Flexibilita spojená s výjezdy v přidělené oblasti
  • Samostatnost, schopnost rychle reagovat
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelské znalosti práce s novými technologiemi
  • Práce na OSVČ

Nabízíme:

  • Částečná práce z domova (Home office), ve stanoveném čase, 8 hodin denně během pracovních dnů
  • Měsíční odměna pro zkušené kolegy 57.000,- Kč + roční prémie až 175 000,- Kč
  • Potřebné pracovní nástroje (auto, telefon, notebook)
  • Pozice zajišťující nezávislost
  • Odborný růst
  • Zázemí rychle rostoucí společnosti
  • Profilace v oblasti, která je trendem budoucnosti (snižování energetických nákladů, Smart Home, automatizace vytápění,...)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost zakoupení firemních produktů ve zvýhodněných cenách

Strukturované životopisy zasílejte na emailovou adresu slechta@tech-reg.com

Přidejte se do našemu týmu

Jméno

Příjmení