Pokojové termostaty do rámečku

Dvoupolohové pokojové termostaty jsou moderní zařízení používaná k přesnému měření a regulaci teploty v závislosti na preferencích uživatele. Díky nim můžete dosáhnout požadované tepelné pohody a zároveň snížit účty za vytápění.

Dvoupolohový pokojový termostat - jak funguje

Zapuštěný pokojový termostat je určen k ovládání topného nebo chladicího zařízení. Umožňuje Vám snadno udržovat požadovanou teplotu v místnosti vysíláním signálu s informací o potřebě topit nebo chladit na danou teplotu. Pokojový termostat do rámečku komunikuje s regulátorem topných zařízení drátově nebo bezdrátově, v závislosti na konkrétním modelu. Zařízení jsou napájena bateriemi.

Funkce dvoupolohových pokojových termostatů

Každý dvoupolohový pokojový termostat TECH Controllers je přizpůsoben pro podporu různých funkcí. Zapuštěný prostorový regulátor Vám především umožňuje řídit teplotu v závislosti na denní době a činnosti, a to s přesností až 0,1 ° C. Základní nastavení je denní / noční program, ve kterém uživatel definuje samostatně nastavenou teplotu pro den a noc a určuje čas, kdy dvoupolohový pokojový termostat spouští denní a noční program. Pro větší pohodlí a úsporu času je možné pomocí týdenního programu naprogramovat teplotu v zapuštěném prostorovém regulátoru na 7 dní předem. Ruční režim Vám zase umožňuje ručně uložit konkrétní provozní parametry. Teplota se poté nastavuje přímo z hlavní obrazovky dvoupolohového pokojového termostatu pomocí tlačítek. Když je aktivní ruční režim, zůstane dříve spuštěný program nečinný, a to až do další naprogramované změny teploty.

V závislosti na modelu může podomítkový pokojový termostat provádět další funkce, jako je funkce Optimum Start, tj. Inteligentní řídicí systém vytápění a chlazení, nebo režim vytápění / chlazení, který umožňuje zvolit režim provozu zařízení (provoz instalace chlazení nebo vytápění). Pokud je k dvoupolohovému pokojovému termostatu TECH připojeno podlahové čidlo, je také možné regulovat teplotu podlahy a zabránit jejímu ochlazení za slunečných dnů.

Moderní vzhled

Dvoupolohové pokojové termostaty mají velký, čitelný displej, který umožňuje snadné a rychlé odečítání teploty. V závislosti na nastavení lze získat i další informace, např. aktuální čas. Pokojové termostaty TECH se používají velmi intuitivně a díky svým neutrálním barvám dokonale ladí s tradičními i moderními interiéry. Přední strana dvoupolohových pokojových termostatů TECH je vyrobena ze skla, což zaručuje estetický vzhled.

Instalace

Tyto pokojové termostaty jsou instalovány do el. krabice o průměru 60 mm. U drátových modelů použijte připojený komunikační kabel, který je zapojen do topného zařízení. Ke každé zóně lze připojit pouze jeden pokojový termostat TECH. Během instalace je třeba pamatovat na základní pravidla, tj. neumísťovat zařízení na místa se silným slunečním zářením nebo na vnější stěny, aby nedošlo k ovlivnění výsledku měření.

Pokojové termostaty napájené 230V - drátové

EU-F-2z v1

EU-F-2z v1

DVOUPOLOHOVÝ POKOJOVÝ TERMOSTAT DO RÁMEČKU
EU-F-4z v1

EU-F-4z v1

Dvoupolohový pokojový termostat do rámečku

Pokojové termostaty napájené 230V - bezdrátové

EU-F-2z v2

EU-F-2z v2

BEZDRÁTOVÝ DVOUPOLOHOVÝ POKOJOVÝ TERMOSTAT DO RÁMEČKU
EU-F-4z v2

EU-F-4z v2

Bezdrátový dvoupolohový pokojový termostat do rámečku