Integrace Integrace

Integrace

Integrace zařízení

Díky použití otevřených komunikačních protokolů a spolupráci s předními společnostmi v topenářském a instalačním průmyslu umožňuje systém Sinum komunikaci a ovládání se zařízeními, jako jsou:
• tepelná čerpadla (Modbus RTU/TCP) • rekuperace (Modbus RTU/TCP) • klimatizace (Modbus RTU/TCP) • měřiče energií (Modbus RTU)
• audio zařízení (HTTP/MQTT) • Ovladač zařízení TECH (TECH RS)

Navíc díky použití API a komunikačních protokolů můžeme se Sinum integrovat mnohem více zařízení.

Díky systému Sinum lze všechna tato zařízení spravovat na jednom místě z jedné aplikace.

Integrace s předními výrobci

Integrace s invertory

Díky integraci s invertory a elektroměry umožňuje Sinum efektivní sledování a zobrazování dat o výrobě elektřiny. Systémová integrace umožňuje uživatelům nepřetržitě sledovat a optimalizovat výkon jejich fotovoltaického systému.

Rezervační systém Previo

Díky systému Sinum jsme schopni integrovat hotelový rezervační systém Previo. Nyní můžete místnosti spravovat automaticky. Topení v místnosti se zapne po dobu rezervace a automaticky se přepne do úsporného režimu, když místnost opustíte. Správa hotelu nebo penzionu nebyla nikdy tak snadná.

Ovládejte hudbu u Vás doma

Díky propojení s audio zařízeními si můžete snadno zapnout svou oblíbenou hudbu, když přijdete domů. Navíc Vás hudba může ráno probudit, tomu říkáme skvělý začátek dne! Poskytujeme mimo jiné:

  • Yamaha MusicCast
  • Volumio

TECH SBUS

Šifrovaný komunikační protokol TECH SBUS umožňuje připojení drátových zařízení systému Sinum k ústředně. To umožňuje rozšířit funkčnost celého systému o další moduly a zařízení. Jejich propojením s dalšími zařízeními můžeme jejich práci využít pro automatizaci a scény a docílit tím většího využití systému Sinum.

TECH RS

Komunikační protokol TECH RS umožňuje připojit k ústředně Sinum až 4 RS zařízení TECH Controllers. Může se jednat o regualce podlahového vytápění, rekuperace, tepelná čerpadla, kotle. Díky integraci jsou všechna nastavení a parametry na jednom místě, odkud je můžeme ovládat. Navíc díky automatizacím a scénám můžeme jejich práci využít v kombinaci s dalšími zařízeními. Aby bylo možné zařízení používat, stačí je zapojit do centrály Sinum.

MODBUS RTU/TCP

Otevřený protokol klient-server, který umožňuje ovládat zařízení. Díky vstupu MODBUS RTU/TCP RS-485 v ústředně Sinum můžeme ovládat jakékoli zařízení připojené k ústředně. Stačí znalost příslušných adres a kódů poskytnutých výrobcem zařízení a celé ovládání zařízení proběhne díky centrále Sinum. Můžeme zobrazovat a měnit parametry zařízení a díky automatizaci a scénám můžeme jejich práci využívat ve spojení s dalšími zařízeními.

HTTP

Protokol pro komunikaci se zařízeními přes HTTP. Stále více zařízení využívá možnosti připojení k internetu, a umožňuje tak dálkové ovládání. Stačí, aby výrobce zařízení poskytl HTTP API a díky integraci s centrálou Sinum budeme moci ovládat a zobrazovat informace ze zařízení. Navíc pomocí automatizace a scén můžeme jejich provoz učinit závislým na dalších zařízeních připojených k ústředně Sinum.

MQTT

Protokol pro komunikaci se zařízeními, která nevyžadují široké pásmo. Je založena na předávání zpráv mezi klienty prostřednictvím centrálního serveru – brokera. Prostřednictvím příslušných dotazů může systém Sinum komunikovat se zařízeními využívajícími tento protokol přenosu dat.