Firma

Společnost TECH Controllers byla založena roku 2004. Od svého vzniku se dynamicky rozvíjí a v krátké době se stává lídrem ve výrobě elektronických zařízení pro vytápění, či už jde o pevná paliva nebo jiné zdroje energie. V současnosti je celková plocha naší společnosti na více jak 7 500 m², kde pracuje několik stovek zaměstnanců. Naše specializované regulace pro různé typy zařízení jsou prodávané v celém Polsku a v dalších 19 ti evropských zemích.

Siedziba firmy

Široká škála moderních výrobků

Naše společnost vyrábí regulace pro všechny typy topných zařízení se zaměřením na maximální využití jejich potenciálu. Díky přesnému zónovému vytápění je ve všech místnostech v objektu ideální teplota jak pro zdraví, tak i pohodu. Naše nabídka obsahuje regulace pro:

Všechny naše regulace pro ovládání vytápění jsou vypracované jak vizuálně, tak i funkčně, se zaměřením na pohodlí a úspory pro uživatele. Jejich součástí jsou osvědčení o shodě s Evropskou směrnicí, která potvrzují, že výrobky splňují požadavky harmonizovaných norem se Směrnicí o nízkém napětí 2006/95 /ES.

Pokročilé řešení v procesu tvorby regulace

Hala produkcyjna

Výroba regulací v našem závodě je plně automatizovaný proces, který probíhá na dvou výrobních linkách. Pravidelně dodáváme nové funkce do už existujících modelů zařízení, vyvíjíme nové modely, které obohacují aktuální nabídku. V každé fázi výroby regulací provádíme speciální kontrolní testy, které zaručují dlouhou životnost zařízení a vysoký komfort pro uživatele. Každý programátor spolupracuje s testerem, který kontroluje správnou činnost a všech detailů v logice zařízení. Součástí procesu výroby je vlastní laboratorium, v kterém kontrolujeme zařízení v každé fázi. Ve speciální klimatické komoře kontrolujeme správnou činnost regulací v různých teplotních podmínkách.

Nástroje dedikované pro uživatele

Programátoři naší společnosti vyvinuli speciální aplikaci eModul, která umožňuje vzdálenou kontrolu provozu jak topného zařízení, tak i teploty v místnostech pomocí mobilního telefonu nebo tabletu. Díky tomu je možné ještě víc ušetřit na vytápění, i když jsme mimo dům, přitom máme provozní parametry topného systému stále pod kontrolou.

Zarządzanie ogrzewaniem przez internet

Pro lepší komunikaci s klientem je k dispozici moderní webový nástroj - konfigurátor, který byl vytvořen pro všechny, kteří chtějí nezávisle posoudit, jaké zařízení budou pro regulaci vytápění potřebovat. Konfigurátor systému umožňuje rychle a lehce vybrat komponenty řídicího systému podle vašich potřeb, preferované instalace a typu budovy. Můžete si připravit svoji vlastní sestavu s ohledem na počet místností a podle toho, zda mají radiátory nebo podlahové topení.

Akademie instalatéra a prezentační vozidlo

Akademia instalatora

Velmi rádi se podělíme o vědomosti a výměnu zkušeností a proto už roky organizujeme bezplatná školení pro instalatéry, během kterých představujeme naše zařízení, vysvětlujeme princip jejich činnosti, obsluhu a instalaci. Akademie Instalatéra je organizovaná periodicky v okrese Rychnov nad Kněžnou, ale i podle požadavku klientů i v jiných městech.

Akademie umožňuje představit nejaktuálnější produkty. Pro účastníky jsou k dispozici další reklamní materiály, káva formou bufetu a oběd. V případě zájmu se můžete přihlásit ZDE.

Dobrou příležitostí prezentovat nejnovější produkty je naše přítomnost se speciálním výstavním autem, kterým cestujeme podle požadavků našich obchodních partnerů. Auto je vybavené nejnovějšími a nejčastěji kupovanými modely zařízeními pro regulaci topení.