Přídavné moduly - příslušenství

EU-M-12

Kontrolní panel k EU-L-12 podomítkový

Popis produktu

Kontrolní panel pro zónové regulace EU-L-12

Drátová i bezdrátová komunikace s EU-L-12

EU-M-12 je zařízení, které zkomfortní kontrolu teploty v místnostech s nainstalovaným podlahovým regulacemi série 12. Jedná se o řešení určené pro práci se soklovou lištou L-12 a připravené tak, aby umožňovalo pohodlné ovládání podřízených pokojových termostatů.

Funkce ovládacího panelu topení

Panel EU-M-12 umožňuje pohodlně ovládat a upravovat provozní parametry vytápění až ve 40 zónách. Pomocí ovládacího panelu můžete pohodlně definovat pracovní plány, ale i samostatně nastavit hodnotu nastavené teploty v konkrétní místnosti (zóně). Navíc lze jednotlivé zóny zapínat a vypínat. Na displeji panelu můžete nastavovat i další parametry, jako je nastavení data a času, spořič obrazovky, budík, zámek obrazovky.

Instalace a registrace zařízení

Kontrolní panel je určen pro zapuštěnou montáž do elektrické krabice KU68. Panel musí být registrován do regualce EU-L-12, lze to provést kabelově (TECH SBUS) nebo bezdrátově (WTP).

Jak používat kontrolní panel EU-M-12

Přehledný dotykový panel umožňuje snadnou správu podřízených zařízení. Chcete-li provést nastavení v zóně podřízené regulace, stačí kliknout na oblast obrazovky s informací o jejím stavu. Vzhled displeje ovládacího panelu lze přizpůsobit vašim potřebám pomocí funkce nastavení obrazovky. Můžete např. nastavit spořič obrazovky ve formě hodin nebo data. Uživatel si navíc může vybrat barevné provedení obrazovky ovladače a zapnout nebo vypnout zvuk.

 

Stahování souborů

Uživatelské manuály

Záruční list

Řídící systémy

KONFIGURÁTOR

Vyberte si systém pro řízení vytápění
ve vašem domě

Podívejte se na další

DISTRIBUCE

Kde se dají koupit naše regulace

Podívejte se na naši distribuční síť

Podívejte se na další