Pohony

G-X

Inovativní servopohon pro přesnou regulaci radiátorového vytápění.

Popis produktu

Bezdrátový radiátorový servopohon 

Zařízení G-X je moderní elektronický servopohon určený k montáži na radiátor. Díky němu se můžete snadno postarat o úroveň teploty ve vaší domácnosti. Elektronická termostatická hlavice se pohodlně používá, je funkční a estetická. Velkou výhodou je také nízká hmotnost a univerzální barva. Díky tomu vypadá hlavice radiátoru dobře v klasicky i moderně zařízených interiérech.

K čemu slouží radiátorový servopohon?

Každý radiátorový servopohon je zařízení, které umožňuje jednoduché a efektivní řízení teploty v dané zóně budovy, ve které byl instalován. Použitím dálkově ovládaných radiátorových servopohon si dokonale přizpůsobíte teplotu v místnostech podle vlastních preferencí a zároveň snížíte náklady na vytápění. Elektronická termostatická hlavice pracuje rychle a tiše.

Elektronické radiátorové termostaty - inteligentní ovládání

Pro ovládání pohonů namontovaných na radiátorech se používají speciální nadřazené zařízení - hlavní regulace. Elektronické pohony lze ovládat bezdrátovými zónovými regulacemi nebo systémem SINUM. Komunikace mezi elektronickým pohonem a řídicím zařízením je bezdrátová. Elektronická hlavice radiátoru zpracovává příkazy přijaté z hlavní regulace a převádí je na odpovídající hodnoty otevření ventilu. 

Elektronický radiátorový servopohon - pohodlí a úspora

Efektivně fungující systém, jehož součástí je elektronický radiátorový servopohon a zařízení, které jej řídí, umožňuje vysoký tepelný komfort i velké finanční úspory. Díky internetovému modulu hlavní regulace lze navíc provoz každé radiátorové hlavice řídit i na dálku odkudkoli v republice i ze zahraničí.

Parametry produktu

Položka Hodnota
Montáž - matice se závitem M30x1,5
Možnost doobjednat adaptér pro závit M28 a verzi "CLICK".
Komunikace –bezdrátová 868MHz
Napájení 2 x baterie AA 1,5V

Stahování souborů

Uživatelské manuály

Záruční list

Řídící systémy

KONFIGURÁTOR

Vyberte si systém pro řízení vytápění
ve vašem domě

Podívejte se na další

DISTRIBUCE

Kde se dají koupit naše regulace

Podívejte se na naši distribuční síť

Podívejte se na další