Podlahové vytápění

EU-L-5s

DRÁTOVÝ REGULÁTOR PRO TERMOELEKTRICKÉ POHONY (8 ZÓN)   

Popis produktu

Technické specifikace:

napájení: 230 V 50Hz
komunikace: drátová (termostaty bateriové nebo napájené)
rozměry (mm): 337 x 114 x 37
bezpotenciálový výstup: • / 1 A
zatížení svorky pohonů: 0,3 A
zatížení svorky čerpadla: 0,5 A

Drátový regulátor pro termoelektrické pohony

Regulátor EU-L-5s má oproti předcházející verzi možnost napájet pokojové termostaty přímo z lišty. K regulaci je možné připojit podomítkové pokojové termostaty napájené na 230V: EU-297z v3, EU-293z v3EU-F-2z V1EU-F-4z V1.

8-zónové regulátory pro podlahové vytápění – kontrola teploty v celém domě 

Abyste získali konkrétní výhody při montáži podlahového vytápění, potřebujete řešení, které zaručuje účinné regulování vytápění. Výběrem kompletního systému regulace podlahového vytápění série 5s můžete dosáhnout vysokého tepelného komfortu při o mnoho nižších nákladech a kdykoliv libovolně upravovat teplotu v místnosti.

Drátové regulátory podlahy série 5s umožňují individuální regulaci a změnu teploty až v 8 vytápěných zónách. Zařízení se velmi lehce konfigurují a rychle rozpoznávají další komponenty, jako jsou teplotní čidla.

Charakteristické pro regulaci podlahového vytápění jsou čitelné displeje, které umožňují průběžné řízení provozních parametrů a jejich lehké přizpůsobení individuálním potřebám. Počet a typy jednotlivých komponentů je možné zvolit v závislosti od Vašich preferencí a vytvořit tak systém, který vyhovuje vašim očekáváním. Individuální regulace teploty díky 8-zónovým regulátorům podlahového vytápění umožňuje ještě větší úspory. Nastavení je možné měnit v závislosti na denní době, typu místnosti nebo dle vašich vlastních aktivit.

Regulace podlahového vytápění – nejdůležitější prvky systému

Kompletní systém regulace podlahového vytápění série 5s se skládá z:

  • regulátoru termoelektrických pohonů CS-L-5s, který ovládá provoz zařízení instalovaných v místnostech;
  • pokojových termostatů umístěných v jednotlivých zónách domu, které Vám umožní měnit teplotu. Kompatibilní modely:
  • termoelektrických pohonů – ovládá termoelektrické pohony na ventilech rozdělovače podlahového vytápění, zavírá nebo otvírá přívod vody do jednotlivých okruhů v závislosti od signálů vysílaných pokojovými termostaty. 

Drátové regulace pro podlahové vytápění série 5 umožňují ovládání až 50 termoelektrických pohonů. Na řízení teploty v jednotlivých místnostech se používá 8 pokojových termostatů. V regulaci se nachází beznapěťový výstup na ovládání topného zařízení a též výstup na ovládání podlahového čerpadla.

Regulace vytápění prospěšná pro zdraví

Regulace podlahového vytápění s pomocí moderních zařízení zvyšuje nejen komfort a pomáhá Vám šetřit náklady na vytápění, ale je i prospěšná pro Vaše zdraví. Teplota v místnosti ovlivňuje náladu a koncentraci. Nadměrné přetápění místnosti a její vysoká teplota negativně ovlivňuje zdraví člověka. Pomocí 8-zónové regulace podlahového vytápění je možné nastavit v každé místnosti jinou teplotu. Doporučuje se například udržovat vyšší teplotu v koupelně a nižší v ložnici. Správná teplota v domě, udržovaná pomocí regulátorů podlahového vytápění, Vám umožní pracovat a odpočívat v pohodlných podmínkách. Opatrné hospodaření s teplem v domácnosti navíc snižuje spotřebu přírodních zdrojů, a tím i prospívá životnímu prostředí.

 

Stahování souborů

Uživatelské manuály

Záruční list

Řídící systémy

KONFIGURÁTOR

Vyberte si systém pro řízení vytápění
ve vašem domě

Podívejte se na další

DISTRIBUCE

Kde se dají koupit naše regulace

Podívejte se na naši distribuční síť

Podívejte se na další