Přídavné moduly - příslušenství

EU-505

EU-505

INTERNETOVÝ MODUL / PŘÍDAVNÝ
EU-67

EU-67

SNÍMAČ ÚROVNĚ PALIVA
EU-262

EU-262

MODUL PRO BEZDRÁTOVOU DVOUPOLOHOVOU KOMUNIKACI (ZAP/VYP.)

Periférie / přídavné moduly

V části přídavné moduly najdete speciální regulace, které umožňují pohodlný způsob řízení teploty v domě nebo byte. Ze zařízení v této kategorii doporučíme WiFi modul, Ethernet modul, Internetový modul pro řídící jednotky podlahového vytápění a čidlo množství pelet v zásobníku paliva. Výhodou nabízených regulací je jejich vysoká kvalita, efektivnost, spolehlivost a hlavně jsou user-friendly.

Jaké jsou rozdíly mezi internetovými moduly:

V nabídce máme tři druhy internetových modulů, ale v praxi se můžete setkat s čtyřmi označeními:

  • CS-505 plně nahrazuje CS-500 a automaticky si vybírá, v kterém rozhraní bude pracovat. Když je to starší regulátor, potom vytváříte svůj účet přes zdalnie.techsterowniki.pl. Pokud je to novější regulace např. CS-i-xxx, potom je to eModul.eu
  • WiFi RS pracuje stejně jako CS-505
  • Rozdíl mezi CS-505 a WiFi RS je v tom, že modul WiFi RS není fyzicky propojený s routerem. Přičemž CS-505 musí být připojený k routeru datovým kabelem s konektory RJ 45, WiFi RS připojíme bezdrátově (vyhledat síť, zadat heslo – podobně jako to děláte s mobilem).

Co je aplikace eModul

Jde o moderní řešení firmy TECH Controllers. Regulace, po připojení zařízení CS-505 nebo WiFi RS pro vzdálenou kontrolu, umožňují ovládání topného systému z úrovně vašeho smartphonu. Aplikace je bezplatná a může být stažená v systému Android z Google Playjako i IOS z Apple Store.

 

Bezpečné a ekonomické řízení tepla od zdroje přes distribuci, až po odběr

Jedna aplikace může obsluhovat různé typy zařízení v systému vytápění. Touto aplikací je možné snižovat a zvyšovat teplotu kdykoliv, v závislosti od Vašich potřeb. Je to jednoduchý způsob, při kterém instalace pracuje efektivně a zároveň generuje úspory. Díky této aplikaci si můžeme být jistí, že systém vytápění je bezpečný, protože v případě zjištění poruchy jsou bezplatně zasílána upozornění prostřednictvím emailových a sms zpráv. Přístup k nastavením může být též vzdáleně poskytnutý instalatérovi pomocí přihlašovacího hesla. Toto řešení umožňuje zkontrolovat klíčové nastavení na dálku a v případě problémů i vykonat změny tak, aby instalace pracovala správně a efektivněji.

Jednoduchá a intuitivní obsluha

Grafika je vyvinutá tak, aby aplikace byla maximálně čitelná. Přechod mezi moduly je velmi jednoduchý (dvěma kliknutími) a když máte víc modulů, můžete též vybrat, který z nich bude zobrazený jako první. Velké prvky interfejsu na klikání ulehčují práci a rozložení dlaždic umožňuje zachovat přehlednost. Další grafickou podporou jsou jednoduché animace signalizující práci v daném nastavení.

Přejděte na vyšší úroveň řízení vytápění

Regulace pro řízení vytápění jsou cestou, jak zabezpečit, aby vytápění domu bylo inteligentní – přizpůsobené našim potřebám, životnímu stylu a aktivitě. Aplikace, které připravili polští programátoři TECH Controllers, Vám umožňuje zachovat plnou vzdálenou kontrolu nad systémem vytápění (zdroj tepla – distribuce tepla – odběr tepla), poskytuje pocit bezpečí a šetří peníze. Důležité je, že aplikace se stále rozvíjí a proto v ní nikdy nebudou chybět funkce, které jsou v souladu s nejnovějšími trendy v ovládání tepla.

Pokud chcete vyzkoušet všestrannost aplikace, jednoduše se přihlaste na testovací účet: eModul.eu