Hlavní regulátor

EU-L-7

EU-L-7

DRÁTOVÝ REGULÁTOR PRO TERMOELEKTRICKÉ POHONY (8 ZÓN)

Pokojové termostaty napájené z hlavního regulátoru

EU-C-7 p

EU-C-7 p

DRÁTOVÉ POKOJOVÉ ČIDLO TEPLOTY

Pohony

Přídavné moduly - příslušenství

EU-505

EU-505

INTERNETOVÝ MODUL / PŘÍDAVNÝ
EU-M-7

EU-M-7

DRÁTOVÝ KONTROLNÍ PANEL (PODOMÍTKOVÁ INSTALACE)
EU-i-1m

EU-i-1m

MODUL PRO SMĚŠOVACÍVACÍ VENTIL

Série 7

MOŽNÁ SESTAVA CS-L-7

Drátová verze zónové regulace podlahového vytápění Série L-7 je velmi populární pro svoji cenovou dostupnost, jelikož jsou v jednotlivých zónách jen drátová čidla teploty CS-C-7p. Ale na druhé straně, po připojení internetového modulu CS-507 Ethernet nebo WiFi RS CS-L-7umožňuje využít moderní technologii vzdáleného ovládání přes internet pomocí aplikace eModul.eu.

Ve všech zónách tak můžete prostřednictvím mobilního telefonu vybrat jeden ze šesti týdenních programů, nebo jednoduchým způsobem změnit teplotu buď na stálou, nebo s časovým omezením.

Součástí systému může být i kontrolní panel CS-M-7, který umožňuje z jednoho místa mít pod kontrolou všechny teploty (programovat, měnit teploty). Panel nemá zabudované čidlo prostorové teploty.

Podobně jako u série CS-L-5 je toto drátové provedení, s možností připojení až 8 teplotních čidel22 termoelektrických pohonů (STT-230/2STT-230/2S), má výstup 230V pro čerpadlo a beznapěťový výstup pro ovládání zdroje tepla. V případě, že potřebujete upravovat teplotu otopné podle venkovní teploty (ekvitermní křivky), regulace umožňuje připojit přes RS komunikaci i podřízený modul pro směšovací ventil a jeho čerpadlo CS-i-1m  nebo regulátor pro směšovací ventil CS-i-1. Všechny parametry jsou nastavované přímo z hlavní regulace CS-L-7 a v případě připojení internetového modulu má uživatel možnost náhledu a změny všech parametrů přes mobilní aplikaci.

Pokud má objekt dva okruhy s dvěma čerpadly, je možné použít modul  CS-513, který přímo z výstupů pro ovládání termoelekrických pohonů bude ovládat i čerpadlo. Pro bezdrátový přenos beznapěťového výstupu na ovládání zdroje tepla použijeme modul CS-262

 

Oproti CS-L-5 můžete k regulaci dodatečně připojit:

  • internetový modul,
  • kontrolní panel CS-M-7 na kterém můžete podobně jako přes internet vybrat jeden ze šesti týdenních programů, nebo změnit teplotu – stálá nebo s časovým omezením. POZOR – nemá zabudovaný snímač teploty,
  • modul pro ovládání směšovacího ventilu (CS-i-1 nebo CS-i-1m) přes RS komunikaci.